Radek

Kawasaki ZZR 1400

Radek má rád svižnou jízdu, ale i pohodové cestování po Jadranské magistrále v trenkách a tričku s baťůžkem Ivetou. Jeho nadšení z motorkaření trochu ustupuje nadšení z malé fenky Barunky, která mu v září 2013 vstoupila do života. Kdykoliv však na svou Kawu sedne, je všechno zpátky.

 +420 775 705 089

Iveta

Nejrychlejší baťůžek a partnerka Raduny. Jízda do 200km/h jí moc baví. Při atakování 300 kilometrové hranice se ale už trochu zlobí. Poslední dobou je mrzutá, že už tolik nejezděj, protože Radek nechce nechávat jejich mladou fenku Barunku samotnou doma. Naštěstí Barunka dobře vychází s Radkovou mámou, která bydlí nedaleko, takže jezdit se určitě nepřestane.

 

 

Jindra

Honda STX 1300+sajda  a  CBR 1100XX

Náš pokladník Jindra jezdil už jako dítě s rodiči. Začal v sajdkáře a jak rostl, tak se stěhoval na zadní sedadlo motocyklu a později k řidítkům.  Je typem motorkáře cestovatele a říká, že kvůli 200 km nemá cenu tahat motorku z garáže. Od roku 2015 se historie opakuje, pořídil sajdu pro syna Olivera. Nyní už to chce jen nějakou sólo motorku, aby se zase mohl vrátit ke společným vyjížďkám.

+420 724 570 514

Lada

Baťůžek a manželka našeho pokladníka a nejdéle jezdícího člena Jindry. Jejím koníčkem je cosi tajemného, co nevím jak se jmenuje, ale myslím, že je něco mezi léčitelkou a čarodějnicí a snad na to má i nějáké osvědčení. V létě 2012 porodila synka Olivera o kterého vzorně pečuje a za asistence tatínka Jindry ho připravuje na jeho motorkářskou budoucnost. Od sezóny 2015 jezdí celá rodina, protože taťka Jindřich pořídil sajdkáru.

 

 

Tonda

Yamaha XJR 1300

Jízda s Tondou vždy krásně "odsejpá". Je typem motorkáře, který nemá rád zbytečné brždění a umí si vychutnat každičký kousek silnice. Velmi často jezdí nadoraz svého stroje.

+420 724 552 272

Lenka

Manželka Tondy, která se teď vzorně stará o jejich malé holčičky Zuzanku a Štěpánku. V létě často Lenka s Tondou vodí holčičky do zahradní restaurace za strejdama motorkářema. Taťka Toník často rodinu vyváží k babičce do Klatov, nebo do různých kempů , kde se setkávají s ostatními členy a příznivci, kteří přijíždí na motorkách

 

 

Kolouch

Suzuki GSX 1300R Hayabusa

Kolouch zvládá svojí vlajkovou loď od Suzuki velmi dobře, nikdy nezůstává pozadu a preferuje svižnější jízdu. Poslední dobou začíná vyvážet i svou ženu Milušku. Má kladný vstah k hospodě, kde většinou hrozně křičí a nikoho nepustí ke slovu. 

+420 775 705 673

Miluška

Manželka a baťůžek Koloucha. Nejezdí příliš často, protože jejich synové Artur a Kryštof asi dají dost zabrat a vyžadují maminčinu neustálou přítomnost. V létě kluky občas vyvádí do zahradní restaurace, kde se setkávají s taťkou Kolouchem, ostatními motorkáři a hlavně s holčičkama od Tondy a Lenky.

 

 

Franta

Kawasaki ZZR 1400

Franta v mládí jezdíval závody na kroskách. Občas je to na něm vidět i dnes, když se například bojí jet v koloně mezi auty a raději  ve stoje krotí svého plnotučného Bandita na trávníku kolem svodidel. Jeho ženu Ivanku pak často bolí ruce, jak zase za jízdy krotí Frantu. V létě 2016 si Franta pořídil zcela novou Kawasaki ZZR 1400, ale jeho jízdní styl se moc nezměnil. Stále nás baví jízdou ve stoje, či bez držení. Je to prostě Franta.

+420 733 708 553

Ivana

Manželka a baťůžek Franty. Ráda se nechá Františkem vyvážet na vyjížďky, obzvlášť když jede více motorek a hlavně jiných baťůžků u kterých je velmi oblíbená. Za jízdy někdy musí krotit pilota Frantu, kterému sem tam hrábne a jede jak když to ukradl. Je společenská a nezkazí žádnou legraci. Účastní se většiny našich akcí a velmi ochotně je pomáhá připravovat.

 

 

Jirka

Yamaha FZR 1000 Fazer

Jirku vyléčila z porozvodové krize Monika, která se roce 2015 stala jeho manželkou. Motorkaření šlo pak malinko do ústraní. Věříme, že ho Jirka úplně nepověsí na hřebík a alespoň občas s námi prožije pár hezkých okamžiků za řídítky. 

+420 605 151 576

Monika

Manželka, spolubydlící a baťůžek Jirky. Seznámil je spolu Kolouch u kteráho Monika dříve pracovala. Jejich vztah byl v roce 2015 zpečetěn svatbou a zdá se být i nadále harmonický a jejich přítomnost na kterékoliv akci či na čtvrtečním setkání vždy navodí příjemnou atmosféru a dobrou náladu. 

 

 

Dongi

Yamaha FZR 1000 Fazer

Poslední dobou se začal věnovat ježdění na okruhu a jde mu to opravdu dobře. Radost z prvních prošoupaných sliderů by jen těžko skrýval. Jeden učitel v motoškole mu řekl: "tvůj jediný problém je ta motorka" (tenkrát ještě Kawasaki ZR-7S). Na jaře 2016 došlo na výměnu stroje za současnou Yamahu.

+420 605 881 254

 

 

Ondra

Suzuki GSX-R 750

S Ondrou jsme se seznámili v roce 2015 na oslavě ve Vojkovicích. Těžko zapomenout na jeho úpravu dopravního značení v obci Zlosyň...hihihihi. Od té doby s námi byl stále v kontaktu a v červenci 2016 se stal jedním z nás. Co s námi jezdí se až neuvěřitelně rychle zdokonalil v ovládání své "Suziny", která často jezdí na hranici svých možností.

+420 601 341 005

 

 

Jakub

Kawasaki ZR-7S

S Kubou jsme se často vídali  již před lety, když ještě neměl motorku, při našich čtvrtečních setkáních a bylo vidět, že ho motorkaření hodně táhne. Potom se na nějaký čas odstěhoval a v roce 2015 se vrátil zpět na Vodolku, koupil "Kawu" od Dongiho a začal jezdit. Členem se stal společně s Ondrou v červenci 2016

+420 774 731 099