Předseda (čestný člen)

Jezdící zakladatel původního OR, který v lednu 2014 přešel do řad příznivců. Obvykle se účastní čtvrtečních setkání, je příležitostným hráčem na kytaru a králem refrénů. Od roku 2008 shání nultý pražec.

Od května 2015 čestný člen OR 

Jitka

Přítelkyně, spolubydlící a baťůžek Předsedy. Milovnice koček a postrach všech zlobivých dětí.

 

 

Karel

Jezdící kamarád a spolužák Radka ze ZŠ.  Občas zajde na pívo a pokud je čas a hlavně hezké počasí, tak se rád sveze. Má rád slunění na nudapláži a Plzíňku, kterou má předepsanou lékařem.

Hanka

Manželka a baťůžek Karla, místní kadeřnice a břišní tanečnice..

 

 

Tomáš

Konečně jezdící přítel Jiskřičky. Po dlouhém toužení po motocyklu pořídil v březnu 2017 Hondu  CBF 1000. Obvykle na našich akcích fotografuje a jde mu to opravdu dobře.

Jiskřička

Bývalá členka, která  po rozchodu s VeFéRákem zůstala baťůžkem bez jezdce. Díky Tomášovi, který v březnu 2017 pořídil motocykl, si může opět vychutnávat motorkaření. Ukázala nám chatu Hvězdu v Ústí nad Orlicí, která se stala naší tradicí. Navštěvujeme ji vždy v listopadu na tzv. "Silvestr na nečisto" a je to skvělá akce které se pravidelně účastní snad nejvíc lidí z naší bandy.

 

 

 

 

Koroze

Korozi jsme objevili v červenci 2015, kdy ho přivedl Jindra jako jezdícího souseda ze vchodu. Dá se říci, že jeho starší Suzina za jízdy podléhá korozi, ale jakmile zastaví, je zase ve skvělém stavu. Koroze má velký smysl pro humor a rychle se stal naším kamarádem. Je přínosem také jako zpěvák, kytarista a vypravěč vtipů. Bohužel se v létě 2016 odstěhoval zpět do rodných Verneřic.

 

 

Kája jr.

Jezdící, potomek Karla a Hanky, občas se s námi sveze, jde mu to moc dobře a má to rád i přesto, že už s tím jednou fláknul o zem.

 

 

Boban

Jediný motorkář tělem i duší, který nikdy neměl motorku. Jezdit umí, papíry má, ale zatím asi nepřišel ten pravý čas na pořízení stroje. Pravidelně s námi však chodí na pívo a nevynechá snad žádnou akci, specialista na vytváření přezdívek, je navržen jako maskot OR

 

 

Kuba

Člen spřáteleného pražského klubu "Terryho Banda".  Bydlí u nás ve vsi, je hrozně velkej a jezdí hrozně rychle.

 

 

Jirka Hodan

Kamarád a bývalý provozovatel restaurace Pivovarský Sklípek (toho času našeho oblíbeného místa ke čtvrtečnímu setkávání), zpěvák skupiny zvláštního hudebního stylu, hulič vodní dýmky a jediný abstinent na světě, který se chová jako normální člověk. Manželka Péťa a dcerka Jasmínka. Druhé miminko je u Péti v bříšku. (Už je venku)

 

 

Bašťule

Objevena v lednu 2012, kdy koupila byt od Radka. Po nastěhování  s námi začala chodit na pívo a jezdit na akce. Zorganizovala nám výlet do vinného sklípku na jižní moravě, kde jsme se slušně zřídili. Nyní dočasně žije u taťky v Ostravě a v březnu 2015 se jí narodilo miminko.

 

 

VeFeRák

Bývalý člen, kerý se bohužel po rozchodu s Jiskřičkou odstěhoval na trvalo zpět do Čáslavi, kde pracuje na 21. základně taktického letectva u letounů JAS-39 Gripen, které má v držení česká armáda. Jezdí na Honda VFR (odtud ta přezdívka), umí vypít hodně zelený (ale opravdu hodně) a má smůlu na úrazy očí.

 

 

Musso

Bývalý člen u kterého jsme v minulosti trávili pár Silestrů a různé oslavy. Po prodeji domu v naší vesnici se bohužel odstěhoval na západ Prahy. Jezdí výhradně na supersportech a čím to jede rychleji, tím lépe. Taky už s tím párkrát fláknul o zem, má některé kosti vyměněné za železné trubky, ale jakmile ho daj doktoři dohromady, už to zase drtí ve vysokých otáčkách. Rád střídá ženy a do kamarádů leje absinth.